Menu Zavřeno

Letní soustředění 2020

V termínu 19. – 23. 8. nás čeká letní soustředění v Sezimově Ústí. 

Během soustředění budou vaše děti v péči nových trenérů Dana a Martina na hřišti a ve volném čase je obstaráme já spolu s Ivčou (maminka Hynka), která je zároveň i fyzioterapeutka a jsme moc rádi, že je ochotná s námi jet a dbát mj. i na správné protahování těl jako vloni. Nově se k nám přidá i Míša (maminka Dominika) jako zdravotní sestra, děkujeme!

Letošní soustředění se navíc koná společně s ročníkem 2010 a máme již připravené společné aktivity pro oba ročníky, takže věříme, že si to děti užijí.

OBECNÉ INFORMACE:

Adresa: Soukeník 1182, Sezimovo Ústí

 

Předpokládaná cena je 2.500,- (obsahuje stravu 5x denně, pitný režim, trénink 3x denně, upomínkový předmět a nějakou tu zmrzku – ubytování i pronájem hřišť je zdarma díky manželům Smržovým z vyššího ročníku). 

Příjezd na soustředění: ve středu 19. 8. 2020 v 17hod. v místě konání, doprava vlastní (kdo nemůže své dítě na místo dopravit, prosím domluvte se s jinými rodiči hráčů ohledně odvozu). 

Při příjezdu / předání dítěte prosíme odevzdat vedoucí:

v podepsané obálce se jménem dítěte:

  • potvrzení zdravotní způsobilosti (platí jen pro ty, jimž propadá platnost aktuálního v době soustředění a byli již informováni)
  • čestné prohlášení podepsané rodiči (datum podpisu NESMÍ BÝT starší 1 dne tj. 24hodin)
  • přihlášku
  • ofocenou průkazku zdravotní pojišťovny
  • doplatek soustředění ve výši 1.000,-
  • léky – které dítě pravidelně užívá, vč. přesného popisu dávkování v samostatném pouzdru / pytlíku se jménem dítěte a nezapomeňte uvést i případné alergie!

Odjezd ze soustředění: v neděli 23. 8. 2020 mezi 15 – 16hod. v místě konání, doprava vlastní (v případě, že bude dítě vyzvedávat jiný zástupce než rodič, je nutno informovat vedoucího včas předem, formou SMS)

Další informace:

  • všechny věci je nutno PODEPSAT
  • zavazadlo/a označte dětem jmenovkou (doporučujeme kufr pro přehlednost – v chatkách nejsou skříňky)
  • s sebou dejte dětem batoh na trénink s jednou kompletní výbavou (zbytek prosíme do kufru)
  • kapesné – navrhujeme výši max. 200 Kč (na drobné nákupy – zmrzka, limča apod.) – budou mít u sebe – realizační tým nenese zodpovědnost za případnou ztrátu

Seznam věcí:

NA SOUSTŘEDĚNÍ JE ZÁKAZ JAKÉKOLIV ELEKTRONIKY – žádné tablety / telefony ani žádné další cennosti, každý den bude poslána krátká informace přes WhatsApp, jak se klukům daří, vč. průběžných fotografií.

Fotografie objektu:

(fotografie byly pořízeny Lenkou – vedoucí r. 2010 při prohlídce prostor mimo sezónu)